آموزش خوانندگی

موسیقی پاپ در ایران - گذری بر موسیقی پاپ در ایران - ایران و پیدایش موسیقی پاپ

شهریور ۲۱, ۱۳۹۷

موسیقی پاپ در ایران

موسیقی پاپ در ایران – گذری بر موسیقی پاپ در ایران – ایران و پیدایش موسیقی پاپ موسیقی پاپ در ایران – گذری بر موسیقی پاپ در ایران – ایران و پیدایش موسیقی پاپ موسیقی پاپ در ایران، پس از تأسیس ... ادامه مطالب »

شهریور ۲۱, ۱۳۹۷ ۰


تمرین و برنامه ریزی در زمینه موسیقی - برای تمرین موسیقی چگونه برنامه ریزی کنیم؟ - تمرین خوانندگی و نوازندگی

شهریور ۱۹, ۱۳۹۷

تمرین و برنامه ریزی در زمینه موسیقی

تمرین و برنامه ریزی در زمینه موسیقی – برای تمرین موسیقی چگونه برنامه ریزی کنیم؟ – تمرین خوانندگی و نوازندگی یک تمرین خوب با یک برنامه خوب و صحیح آغاز می شود. اگر شما ۵ دقیقه تمرین را در برنامه ... ادامه مطالب »

شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ ۰تاثیرات مثبت موسیقی بر روح و روان – تاثیر موسیقی بر خوراک – تاثیر موسیقی بر عواطف

تیر ۹, ۱۳۹۷

تاثیر موسیقی بر روح و روان

تاثیرات مثبت موسیقی بر روح و روان – تاثیر موسیقی بر خوراک – تاثیر موسیقی بر عواطف تاثیرات موسیقی بر روح روان موسیقی عینا مانند اخبار که توانایی تغییر آنتروپی مغز را دارد ، حاوی انرژی است و بالاتر از آن حتی ... ادامه مطالب »

تیر ۰۹, ۱۳۹۷ ۰


آموزش آهنگ سازی و میکس

اصطلاح ترنس به چه معناست - ترنس چیست - آهنگ ترنس چگونه است - معنی ترنس

شهریور ۲۶, ۱۳۹۷

ترنس

اصطلاح ترنس به چه معناست – ترنس چیست – آهنگ ترنس چگونه است – معنی ترنس اصطلاح ترنس به چه معناست – ترنس چیست – آهنگ ترنس چگونه است – معنی ترنس اصطلاح ترنس به چه معناست در دنیای موسیقی امروز اصطلاح ... ادامه مطالب »

شهریور ۲۶, ۱۳۹۷ ۰


کمپرسور چیست؟ - نقش کمپرسور در میکس و مسترینگ - تعریف کمپرسور - انواع کمپرسور

شهریور ۲۳, ۱۳۹۷

کمپرسور چیست؟

کمپرسور چیست؟ – نقش کمپرسور در میکس و مسترینگ – تعریف کمپرسور – انواع کمپرسور کمپرسور چیست؟ کمپرسور یک “ضخیم کننده Thickener ” است که از دینامیک آواها می.کاهد و به همین دلیل همچنین از حجم (Volume) آن.ها. کمپرسورها تاثیر ظریفی ... ادامه مطالب »

شهریور ۲۳, ۱۳۹۷ ۰


آهنگسازی چیست؟ تنظیم کننده کیست؟ - به چه کسی میگویند آهنگ ساز - تنظیم کننده به چه کسی میگویند

شهریور ۲۳, ۱۳۹۷

آهنگسازی چیست؟ تنظیم کننده کیست؟

آهنگسازی چیست؟ تنظیم کننده کیست؟ – به چه کسی میگویند آهنگ ساز – تنظیم کننده به چه کسی میگویند آهنگسازی چیست؟ تنظیم کننده کیست؟ – به چه کسی میگویند آهنگ ساز – تنظیم کننده به چه کسی میگویند آهنگسازی چیست؟ تنظیم ... ادامه مطالب »

شهریور ۲۳, ۱۳۹۷ ۰


مسترینگ چیست؟ - تعریف مسترینگ - مرحله مسترینگ موزیک - مسترینگ حرفه ای

شهریور ۲۳, ۱۳۹۷

مسترینگ چیست؟

مسترینگ چیست؟ – تعریف مسترینگ – مرحله مسترینگ موزیک – مسترینگ حرفه ای مسترینگ چیست؟ – تعریف مسترینگ – مرحله مسترینگ موزیک – مسترینگ حرفه ای یک قرقره نوار که سابقاً به صورت ثابت برای مسترینگ مورد استفاده قرار می‌گرفت مسترینگ صدا ... ادامه مطالب »

شهریور ۲۳, ۱۳۹۷ ۰


ساز شناسی و آموزش سازهامحافظت از ساز – چند توصیه برای محافظت از ساز - محافظت از سازها

تیر ۱۱, ۱۳۹۷

محافظت از ساز

محافظت از ساز – چند توصیه برای محافظت از ساز – نکته هایی جهت محافظت از سازها محافظت از ساز آب و هوا و شرایط بد برای نگهداری ساز مطلبی که پیش رو دارید نوشته آرین شرادر است که برگردان آنرا به ... ادامه مطالب »

تیر ۱۱, ۱۳۹۷ ۰